Eliza Chirilă-Pop 

Executive Director 

E-mail:  echirila-pop@americancouncils.org

 


Ramona Omet

FLEX Program Specialist

E-mail:  romet@americancouncils.org



Diaconu Cristian Nicolae

FLEX Program Assistant

E-mail: cdiaconu@americancouncils.org


Iuniana Mindru 

Program Coordinator

E-mail: imindru@americancouncils.org


FLEX Alumni Network Coordinator – Daiana Olteanu

E-mail: flex.alumni.ro@americancouncils.org 


Teo Diamandescu 

Program Assistant

E-mail: tdiamandescu@americancouncils.org.


Duminică Ștefan-Alexandru 

Program Assistant

E-mail: sduminica@americancouncils.org.


Andrei Vitiuc

Open World Program Coordinator

E-mail: avitiuc@americancouncils.org.


Daiana Pantazi

Open World Program Assistant

E-mail: dpantazi@americancouncils.org.


Pentru informații despre  FLEX: flex.ro@americancouncils.org 

Pentru informatii despre 4/4 Pentru Prieteni: 44pentruprieteni@americancouncils.org

Pentru informatii despre Elie Wiesel Study Tour: ewstudytour@americancouncils.org

Pentru informatii despre Kennedy Academy: bucharest@americancouncils.org

Pentru informatii despre Camp Kennedy: campkennedy@americancouncils.org

Pentru informatii despre GOAL Camp: bucharest@americancouncils.org

Pentru informații generale: romania@americancouncils.org

Sediul nostru: București, Sector 1, Strada Frumoasa, Nr. 8, Parter, Apartament 2, cod poștal 010987

    Numele și prenume(obligatoriu)

    Adresa de email (obligatoriu)

    Număr de telefon (obligatoriu)

    Mesaj

    Contact Us

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

    Start typing and press Enter to search